ninušayameletmebebeautifulkoky

December 2014

too stupid for math.

12. december 2014 at 17:08 | x. |  T H I N S P O
(Hodím to do thinspa, protože to zas tak strašný není... Grinning Face with Smiling Eyes)

Tak jo, holky, co si o tom myslíte? Já jen... to jsem já. Jsem poměrně spokojená, mezeru i pěkný břícho mám, jen ty boky...Disappointed Face No jo, ale ty nejspíš neshodím. A přítel mi říkal, že miluje moje boky, že jsem krásná a takový ty věci.

Taky se chci zeptat, jestli mám ještě hubnout? Jestli mám ještě něco shodit? Víte, upřímně, vůbec se mi do toho nechce, bojím se, že to opět překotví v miu, že nebudu moc sníst jídlo, aniž bych se pozvracela. Tak jsem to měla před půlrokem. Naštěstí mě z toho přítel dostal. Neví, že hubnu anou, asi by se na mě vykašlal už, několikrát jsem takhle už sešla z cesty během našeho vztahu.

Mám hubnout?

Co si o mojí postavě myslíte?

Chci vážně kritiku. Jako opravdu, neserte se se mnou, s vámi se taky nikdo nesral, prostě mi to natvrdo napište.

Děkuji a mějte se pěkně. Victory Hand

two hours of sleep today. ♥

11. december 2014 at 17:24 | x. |  D I A R Y
http://emo-hannah.blog.cz/
Tak jo, slečny, píšu opět, protože se chci vyhnout učení. Musím zvolnit, začít aspoň trochu jíst. Nezvládám to, je mi den ode dne hůř, dneska jsem omdlela, je to fakt špatný. Jsem vyčerpaná jak psychicky, tak fyzicky.

Příští rok (to zní hrozně dalece, wow) se do toho opřu znovu a naplno, pořádně si dám do těla, zhubnu a budu na sebe hrdá. Tedy, jsem už i teď, vážně, jsem fakt dobrá, že takhle shazuji kila.


A jak se máte vy? Doufám, že dobře, že vás nic netrápí, to, že toho občas sníte trochu víc, z vás nedělá nedobrého člověka. Každý dělá chyby, chybami se člověk učí, víte?

Já zase mizím, mějte se hezky, sluníčka moje.

only good vibes.

10. december 2014 at 16:32 | x. |  D I A R Y
Ahoj,
vím, že nepíšu moc často, ale prostě na to není čas.

Hubnu stále a myslím, že i úspěšně. Sice jsem shodila asi jen 5 gramů, pořád se držím na stejné váze, to je hlavní, no ne?

Mamka mi před týdnem řekla, že jsem nějak zhubla, já jen odpověděla, že to je hloupost, ale v hloubi duše jsem jásala a pištěla radostí, že si toho konečně někdo všiml.
A dnes, když jsem se převlékala, mi vlezla do pokoje, že si potřebuje něco objednat na internetu, a já byla jen v kalhotkách a podprsence. Zvláštně se na mě podívala. "Ty jsi hubená."